KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10673077
nr 1067 3077
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Träsnitt, Lars Lerin (f. 1954), Lofoten, ET, signerad, 96, ny utgåva, 07, motivet: 36x49
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:26:45
5/11 15:20:25